Potrebujete poradiť:  +421 903 472 938  /  info@vep.sk

Panel používateľa

O nás

VEP, spol. s r.o. píše svoju históriu od roku 1992.

Našim cieľom je dodať zákazníkovi funkčný výrobok v peknom dizajne s čo najdlhšou životnosťou.

Vo vlastnej réžii vyrábame špecializovaný sortiment pre bezpečnostné zložky.

Ochránime Vás nepriestrelnými vestami, vystrojíme kvalitnými opaskami, puzdrami na zbrane a doplnky.

Zaujímavou oblasťou vo výrobe sú kynologické výrobky – obojky, vodítka, postroje a náhubky.

A aby to spolu dokonale ladilo – oblečieme Vás do kvalitných odevov určených priamo pre Vašu profesiu.

Máme skúsenosti s odievaním menších aj väčších pracovných tímov.

Tento široký sortiment si môžete pohodlne nakúpiť na firemnom eshope!

Sledujte naše informačné média – facebook a instagram a dozviete sa o našej ponuke bližšie informácie.

Budeme radi ak nás oslovíte s Vašimi požiadavkami, my Vám spracujeme ponuku – prídeme ju osobne odprezentovať, alebo Vás vrelo privítame v peknom showroome v Bojniciach.

Pracujeme tak, aby ste Vy boli náš spokojný odberateľ a my Váš spoľahlivý dodávateľ.

Priateľstvo, dobrá nálada, rešpekt, pokora, skúsenosti a zodpovednosť sú firemnými hodnotami VEP, spol. s r.o., ktoré nám všetkým prinášajú RADOSŤ ZO SPOLUPRÁCE.

 

recep

 

 

História

1992 - založenie spoločnosti VEP, spol. s r.o. Od začiatku sa úzko špecializujeme v oblasti technickej konfekcie, systematicky sa venujeme vývoju a výrobe nepriestrelných viest, taktických viest a nylónových puzdier na zbrane a iné výstrojné doplnky.

1998 - na základe požiadavky spokojných zákazníkov rozširujeme svoj sortiment o profesijné oblečenie určené pre súkromné bezpečnostné služby (SBS), mestské polície, spoločnosti autobusovej dopravy, štátne ozbrojené zložky, hasičské zbory a záchranné zdravotné služby.

2003 - zavedený systém riadenia kvality pre výrobu, predaj klasickej a technickej konfekcie a výrobkov obranného priemyslu.

2009 - na postupný rozmach internetových obchodov sme zareagovali aj my a spúšťame náš vlastný e-shop, ktorý úspešne funguje doteraz. Od jeho vzniku postupne dopĺňame a obmieňame sortiment v jednotlivých kategóriach.

2013 - na základe používania kvalitných materiálov pri výrobkoch technickej konfekcie, ktoré vyžadujú vysokú pevnosť šitia, vstupujeme na komerčný trh s ponukou kynologických výrobkov, ako sú obojky, vodítka, postroje a náhubky. Všetky výrobky v tejto kategórii sú vyrobené z kvalitných a vysokopevnostných nylónových popruhov.

2013 - zaregistrovali sme náš obchodný názov a dostávame ochrannú známku ®, ktorá sa spolu s našim logom stáva symbolom našej práce, na ktorý sme právom hrdý.

2014 - spustenie facebookovej stránky.

2017 - rozšírenie sortimentu o oblečenie pre zamestnancov pohrebných služieb a zamestnancov hotelových služieb.

 

VEP, spol s r.o. / 1992-2017

------------------------------------

Newsletter - odoberať novinky

Doporučené produkty:

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie