O nás

VEP, spol. s r.o.

VEP, spol. s r.o.

1992 - založenie spoločnosti VEP, spol. s r.o. Od začiatku sa úzko špecializujeme v oblasti technickej konfekcie, systematicky sa venujeme vývoju a výrobe nepriestrelných viest, taktických viest a nylónových puzdier na zbrane a iné výstrojné doplnky.

1998 - na základe požiadavky spokojných zákazníkov rozširujeme svoj sortiment o profesijné oblečenie určené pre súkromné bezpečnostné služby (SBS), mestské polície, spoločnosti autobusovej dopravy, štátne ozbrojené zložky, hasičské zbory a záchranné zdravotné služby.

2003 - zavedený systém riadenia kvality pre výrobu, predaj klasickej a technickej konfekcie a výrobkov obranného priemyslu.

2009 - na postupný rozmach internetových obchodov sme zareagovali aj my a spúšťame náš vlastný e-shop, ktorý úspešne funguje doteraz. Od jeho vzniku postupne dopĺňame a obmieňame sortiment v jednotlivých kategóriach.

2013 - na základe používania kvalitných materiálov pri výrobkoch technickej konfekcie, ktoré vyžadujú vysokú pevnosť šitia, vstupujeme na komerčný trh s ponukou kynologických výrobkov, ako sú obojky, vodítka, postroje a náhubky. Všetky výrobky v tejto kategórii sú vyrobené z kvalitných a vysokopevnostných nylónových popruhov.

2013 - zaregistrovali sme náš obchodný názov a dostávame ochrannú známku ®, ktorá sa spolu s našim logom stáva symbolom našej práce, na ktorý sme právom hrdý.

2014 - spustenie facebookovej stránky.

2017 - rozšírenie sortimentu o oblečenie pre zamestnancov pohrebných služieb a zamestnancov hotelových služieb.

Stovky spokojných zákazníkov doma aj v zahraničí sú dôkazom, že cesta vysokej kvality a profesionálnej úrovne našich zamestnancov je správna.

Zodpovedným prístupom k zákazníkom a dodávateľom si zabezpečujeme dlhodobý rast spoločnosti, ktorý nám umožňuje napĺňať naše náročné ciele, byť najlepší v našom odbore.

Priateľstvo, dobrá nálada, rešpekt, pokora, skúsenosti a zodpovednosť sú našimi firemnými hodnotami, ktoré nám všetkým prinášajú RADOSŤ ZO SPOLUPRÁCE.

Pracujeme tak, aby ste Vy boli náš spokojný odberateľ a my Váš spoľahlivý dodávateľ.

 

Recepcia

Predajňadielňa

 

 

VEP, spol s r.o. / 1992-2017

Facebook:

Instagram:

Instagram

Youtube:

youtube

Prihlásenie

Pravidlá ochrany súkromia a cookies.

Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.