Potrebujete poradiť:  +421 903 472 938  /  info@vep.sk

Objednávky, ktoré od Vás obdržíme od 18.07.2024, budú postupne vybavované od 29.07.2024.

Panel používateľa

Ochrana osobných údajov

Podmienky ochrany osobných údajov

Všetci v našej firme považujeme osobné údaje za veľmi cenné informácie a podľa toho s nimi tiež nakladáme. Pokiaľ by ste s akýmkoľvek bodom nesúhlasili, kontaktujte nás.

 

TOTOŽNOSŤ A KONTAKTNÉ ÚDAJE SPRÁVCA
Správcom Vašich osobných údajov je spoločnosť VEP, spol. s r.o., so sídlom A.Hlinku 13, 972 01 Bojnice, Slovenská republika, IČO: 31566634, Obchodný register: OS Trenčín, vložka č.: 2024/R, oddiel: Sro, Živnostenský register č. 307-8234 (ďalej len "správca").

Kontaktné údaje správcu sú nasledujúce:

adresa pre doručenie VEP, spol. s r.o., A.Hlinku 13, 97201 Bojnice, Slovenská republika,

adresa elektronickej pošty info@vep.sk,

telefón +420 46 519 81 11.

Správca nemenoval poverenca pre ochranu osobných údajov

ZÁKONNÝ DÔVOD SPRACOVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov) (ďalej len "nariadenie").

ÚČEL SPRACOVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV
Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie objednaného tovaru, spracovanie daňových dokladov, zasielanie obchodných oznámení a iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.

DOBA ULOŽENIE OSOBNÝCH ÚDAJOV

Vaše osobné údaje spracovávame iba nevyhnutne nutnú dobu, ktorá sa líši podľa účelu spracovania:
Vybavenie objednávky – najdlhšie 2 roky od vystavenia daňového dokladu
Vybavenie reklamácie – najdlhšie 1 rok od ukončenia reklamačného konania
Cielená ponuka a marketingové akcie – najdlhšie 30 dní od odvolania súhlasu

ĎALŠÍ PRÍJEMCOVIA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Vaše osobné údaje chránime ako oko v hlave a nikomu tretiemu ich nepredávame!
K vašim osobným údajom majú prístup naši zamestnanci a spolupracovníci, ktorí sú viazaní mlčanlivosťou a preškolení v oblasti bezpečnosti spracovania osobných údajov.

PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJOV

Za podmienok stanovených v nariadení máte právo požadovať od správcu prístup k Vašim osobným údajom, právo na opravu alebo vymazanie Vašich osobných údajov, prípadne obmedzenie ich spracovanie, právo namietať proti spracovaniu Vašich osobných údajov, a ďalej právo na prenosnosť Vašich osobných údajov.

Máte právo kedykoľvek odvolať súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov daný správcovi. Týmto však nie je dotknutá zákonnosť spracovania Vašich osobných údajov pred takýmto odvolaním súhlasu. Váš súhlas so spracovaním osobných údajov môžete odvolať na emaile info@vep.sk.

Ak by ste sa domnievali, že spracovaním Vašich osobných údajov bolo porušené alebo je porušované nariadenie, máte okrem iného právo podať sťažnosť u dozorného úradu.

Nemáte povinnosť osobné údaje poskytnúť. Poskytnutie Vašich osobných údajov nie je zákonnou či zmluvnou požiadavkou a ani nie je požiadavkou, ktorá je nutná k uzatvoreniu zmluvy.

Tieto podmienky nadobúdajú účinnosť dňom 24.05.2018.

 

Newsletter - odoberať novinky

------------------------------------

Doporučené produkty:

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie